קטגוריות
מאמרים

אספקת נפט

החורף ההולך ומתקרב מביא עמו את הצורך בהתאמת אמצעי החימום הרצוי לטמפרטורה הנעימה ביותר בבית. אם אתם חיים בבית קרקע אתם ודאי מכירים ביתרונות הרבים של תנור המבוסס על אספקת נפט ובוער בהתבסס על סולר.

יחד עם זאת, מה שרבים אינם מייחסים לו חשיבות או שאינם מכירים בחשיבותו, הוא האחזקה השוטפת והגורמים אליהם יש להתייחס כשמזמינים שירותים של אספקת נפט לשימוש ביתי. פרמטרים שונים המשפיעים על איכות האספקה, איכות השימוש ונוחות התפעול של תנור החימום בשלבים מאוחרים יותר משפיעים על הבחירה הסופית בחברה שתספק לכם את הנפט באופן שוטף. על מנת להיות חכמים יותר בפעם הבאה שמזמינים נפט לחימום ביתי מחיר, איכות, ושירות האספקה יאפשרו לכם להיות חכמים יותר:

איכות הדלק

תקינות הדלק המוזמן היא תולדה של איכות העיבוד שלו, החברה שאחראית על רכישתו, אחסנתו ושינועו לבית הלקוח. חברות סוגרות הסכמים שונים עם ספקי הנפט ולפיכך, כל חברה יכולה להציע הצעת מחיר שונה, אופני אספקה שונים וכמובן, איכויות דלק משתנות. לפיכך, רצוי להעדיף חברת אספקה בעלת ניסיון של שנים רבות בתחום, המוכנה להתחייב על איכות הדלק, מאובזרת בתעודות המתאימות ויכולה לתת אחריות ושירות לקוחות נרחב.

כמויות הנפט המבוקש

כאשר מדובר בשימוש בנפט למטרות אישיות או למטרות ביתיות בלבד, אזי ניתן להזמין שירותי אספקת נפט מחברה המשווקת אותו בכמויות קטנות יותר או להזמין באופן חד פעמי לתקופה ארוכה. אולם אם הנפט משמש לחימום של חללים גדולים ממש והשימוש בו יהיה תדיר, כדאי להזמין אספקת נפט מחברה גדולה יותר המפעילה קווים יומיומיים באזורים שונים ברחבי הארץ או לכל הפחות, באזור הרלוונטי אליכם.

וותק בתחום

אמנם לרובנו אין ניסיון בתחום הנפט והסולר, אולם אין משמעות הדבר שמותר לנו להקל ראש בעניין. נהפוך הוא. דווקא בשל חוסר הניסיון וההיכרות עם עולם הנפט ואספקת הנפט, יש לנו אחריות גדולה עוד יותר לברר מה היא האיכות של הנפט וכיצד אנחנו מנטרים אותו כך שנקבל נפט בעל בעירה טובה.

 

רישיון לעיסוק פורמלי בתחום

נפט איכותי משמש אותנו למשך זמן רב, מאפשר שימוש נקי ללא "פיצוצים" וללא לכלוכים פנימיים המעיבים על איכות השריפה ופולטים חומרי שריפה רעילים. על מנת להיות בטוחים שאיכות הנפט היא טובה עבורכם, בבואנו לבחור נפט לחימום ביתי מחיר הוא לא הפרמטר היחיד שאליו נתייחס. אחד הנושאים החשובים ביותר הוא קיומו של רישיון רשמי לעסוק בתחום, רישיון הניתן לחברה רק לאחר שהיא נבדקת על כל הפרמטרים הרלוונטיים.