קטגוריות
מאמרים

הארכת שיער לנשים

ישנן נשים רבות אשר אינן מצליחות להאריך ת שיערן. כל אישה חולמת על שיער ארוך ומלא, אשר יוכלו לעצב ככל העולה על דעתן. בעזרת הארכת שיער נשים רבות יכולות לשפר את מראה השיער שלהן והגשים את חלומן לשיער ארוך. בנוסף להגשמת חלומות, הארכת שיער מהווה פתרון עבור בעיות שונות כגון שיער דליל מסיבות שונות.

הארכה ומילוי שיער

הארכה ומילוי של שיער דליל באמצעות תוספות שיער הוא פתרון נגיש ומעניק מראה טבעי וחיוני. התוצאה היא מידית, עוד באותו היום, בו ביצעת תוספות שיער קבועות בשיערך, תצאי מהמספרה עם שיער שופע וארוך אשר תוכלי לעצב בהמשך איך שתרצי ותוכלי לנהוג בהן כבשיערך הטבעי. אז התכונני לשפע המחמאות שאת הולכת לקבל אחרי שתעשי הארכת שיער.

שיטות להארכת שיער

שימוש בתוספות שיער לצורך הארכת שיער, אשר ישתלבו עם שיערך הטבעי, הוא פתרון נפלא להארכת שיער, אשר אינו פוגע בשיער הטבעי או בקרקפת. האתגר הגדול בביצוע הארכת שיער הוא האופן שבו מחברים את התוספות לשיער הקיים. בעבר היו נוהגים להשתמש בשיטות הדבקה שונות באמצעות דבקים אשר היו מזיקים לשיער ופוגעים בשורשיו. כיום ישנן שיטות חיבור יעילות ואיכותיות יותר כגון הלחמה באמצעות קרטין, שיטת חרוזים ושיטת הקוויקי . כיום השיטה המומלצת ביותר היא שיטת ההלחמה באמצעות קרטין. זוהי שיטה בטוחה מאוד ומעניקה את המראה הטבעי ביותר. מעבר לכך היא גם עמידה מאוד ואינה מתפרקת. קיימת שיטת הלחמה חדישה עוד יותר והיא, הלחמה באמצעות לייזר. שיטה זו מבצעים על ידי שימוש במכשיר חדיש ומיוחד. שיטות ההלחמה הן המילה האחרונה בעולם תוספות השיער של ימינו. לפני ביצוע התוספות, עליך לשאול את עצמך לשם מה את מבצעת אותן, האם את מבצעת הארכת שיער לצורך תסרוקת חד פעמית או למשך תקופה קצרה, או שמה את מעוניינת בשיער ארוך למשך זמן ארוך עד שתחליטי אחרת. שיטות החרוזים בהן שוזרים את התוספות באמצעות חרוזים לשיערך, או שיטת הקוויקי בה מצמידים ת התוספות באמצעות פסי סיליקון לשורשי השיער הקיים, הן שיטות מוצלחות לטווח קצר וניתנות להסרה בקלות. שיטות ההלחמה מיועדות לטווח ארוך.

חשוב לציין כי השיער בו משתמשים בתוספות שיער לצורך הארכת שיער, הוא שיער טבעי, אותו תרמו נשים מרחבי העולם, לכן ניתן לנהוג בו כבשיער הרגיל לאחר ביצוע התהליך. ניתן לחפוף, לסרק, לבצע תסרוקות, לצבוע, לסלסל ולמעשה לבצע כל פעולה כפי שאת מבצעת בשיערך.